![](https://infojurnal.ro/wp-content/uploads/2021/04/Vasile-Banescu-purtatorul-de-cuvant-al-Patriarhiei-infectat-cu-SARS-CoV-2-750x430.jpg)
Vasile Bănescu, purtătorul de cuvânt al Patriarhiei, infectat cu SARS-CoV-2: Din fericire am apucat să fac prima doză de vaccin
[ad_1]
Purtătorul de cuvânt al Patriarhiei Române, Vasile Bănescu, a anunţat sâmbătă că s-a infectat cu SARS-CoV-2 de la un coleg chiar cu o zi înainte de vaccinarea cu a doua doză de ser, având o formă foarte uşoară a bolii, informează Agerpres.
[ad_2]
Citește mai mult..