![](https://infojurnal.ro/wp-content/uploads/2021/04/Ascultam-cum-maraie-in-melodii-si-muscam-din-adversar-640x430.jpg)
”Ascultam cum mârâie în melodii și mușcam din adversar”
[ad_1]
-
Liga 1: Poli Iași – Hermannstadt, luni, 17:30, Digi Sport 1
-
Liga 1: Viitorul – Gaz Metan, luni, 20:30, Digi Sport 1
Melodiile lui DMX i-au marcat cariera de fotbalist lui Giani Kiriță. Acesta a postat o fotografie alături de rapper pe rețelele de socializare, însoțită de un text emoționant.
Giani Kiriță, mesaj emoționant după moartea lui DMX: ”Ascultam cum mârâie în melodii și mușcam din adversar”
„Am ascultat melodiile lui încă de când jucam la Dinamo. Cam 20 de ani. De atunci, înainte de meciuri, ascultam cum mârâie în melodii și efectiv mușcam din adversar! Am fost la concertul lui când a venit în România! Odihnește-te în pace!”, a scris fostul campion al României cu Dinamo.
DMX a decedat la vârsta de 50 de ani, după ce, în urma unui atac de cord, care s-ar fi produs din cauza unei supradoze, a fost dus la spital și internat la secția de terapie intensivă, scrie Digi24.
Etichete: dinamo , giani kirita , dmx
[ad_2]
Citește mai mult..