![](https://infojurnal.ro/wp-content/uploads/2022/12/„Avem-acelasi-sange-Donator-„Avem-nevoie-cu-totii-de-sange-750x430.jpg)
„Avem același sânge”. Donator: „Avem nevoie cu toții de sânge, nu numai aproapele nostru. Toți avem nevoie de ajutor”
[ad_1]
Ion Surupoceanu a aflat de campania desfășurată de Digi24 și a venit la centrul din comuna Runcu, din Gorj, să doneze sânge alături de familie pentru că sora sa este internată cu leucemie într-un spital din Sibiu. Femeia în vârstă de 52 de ani a aflat în urmă cu 2 zile că suferă de leucemie și are nevoie de ajutor.
[ad_2]
Citește mai mult..