„Nu mă atrage nicio femeie din casă. Decât pentru o noapte-două”. Cristi Marinescu, relații sexuale cu o concurentă de la Puterea Dragostei
[ad_1]
O nouă zi, un nou scandal în casa Puterea Dragostei. Și de data aceasta, Cristi Marinescu este în centrul atenției și a reușit să facă o fată din concurs să plângă cu cuvintele sale dure și cu atitudinea nepăsătoare.
In articol:
„Nu mă atrage nicio femeie din casă. Adică m-a atras, dar pentru o noapte-după. Nu am ce face mai mult de atât”, a spus cu nonșalanță Cristi Marinescu când moderatoarea emisiunii l-a invitat să o liniștească pe Maria, pe care o jignise și care plângea la baie.
Au reieșit în cadrul ediției de azi de la Puterea Dragostei detalii picante despre aventura pe care Marinescu și Maria au avut-o în camera de hotel.
Marinescu l-a acuzat apoi pe Paul de naivitate în relația cu fetele din casă. „Maria te-a luat două-trei zile, te-a dus unde a vrut ea și după aia…”, a mai spus Cristi Marinescu.
Scandalul nu s-a oprit aici.
Cristi Marinescu a intrat din nou în polemici cu Alexandra, dar și cu Andreea și Romeo.
Încă de la prima oră, Romeo și cu Andreea s-au luat la ceartă cu Marinescu, după ce acesta a făcut o declarație șocantă. Cristi Marinescu a spus că acesta ar rămâne blocat timp de o săptămână în aceeași casă cu Andreea, iar aceasta nu prea îi surâdea această idee.
Marinescu către Andreea: ”Aș sta cu tine baricadat o săptămână”
Citeste si: Noi dezvăluiri despre Alexandra de la Puterea dragostei! Ar putea fi eliminată din casa iubirii?
Puțin
mai târziu, Alexandra a început să amenințe concurenții din casă și să declare faptul că toți în afară de Adriana, Codruț și Andreea au venit în cadrul show-ului matrimonial doar ca să se afirme și nu ca să trăiască ceva adevărat.
Alexandra: ”Toți faceți jocuri, nu sunteți în stare să trăiți. Ați venit aici doar pentru jocuri. Vreți credibilitate, dar nu meritați credibilitate, pentru că sunt numai jocuri.”
Citeste si: Roxana de la „Puterea Dragostei”- viață de vis alături de Sendo. Ce a transmis tânăra
Maria a izbucnit în plâns din cauza lui Marinescu
După un schimb de replici dure între Maria și Marinescu, aceasta a cedat și a ieșit din casa Puterea Dragostei după ce a izbucnit în plâns. Cel care a consolat-o a fost Radu, acesta a rugat-o să nu mai plângă și i-a spus că nu mai merită să se consume.
[ad_2]
Citește mai mult..